Pristatymo salygos

TARPTAUTINIAI UŽSAKYMAI

Pristatymo kaina į užsienį yra skaičiuojama atskirai. Dėl pristatymo į užsienį susisiekite su mumis:

  • El. paštu: info@kosmetikosparduotuve.lt
  • Telefonu: +370 618 87887

PRISTATYMO INFORMACIJA

Perkant elektroninėje parduotuvėje, greitas ir patikimas prekių pristatymas – garantuotas.

Mes bendradarbiaujame su siuntų tarnybomis Itella, Venipak, LP Express, Omniva ir savo klientams galime pasiūlyti nepriekaištingą aptarnavimą.

! Prekių atsiimti patiems galimybės nėra.

  • Prekės pristatomos Internetinės parduotuvės įgalioto atstovo – kurjerio, darbo dienomis 8:00-18:00 val. Iš Itella Smartpost taškų, LP Express ir Venipak terminalų prekes galėsite atsiimti 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę;
  • Jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val. prekes gausite per 1 darbo dieną (taikoma tik toms prekėms, kurias turime sandėlyje)! *
  • Prekės pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjeris ir suderins tikslią pristatymo valandą. Pageidaujant pakeisti pristatymo adresą ar dieną – papildomas mokestis  2.99 €
  • Perkant prekių už 49 € ir daugiau pristatymas visoje Lietuvoje  –  NEMOKAMAS!
  • Perkant prekių už mažiau nei 49 €, taikomas pristatymo mokestis pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą.
  • Gautas prekes patikrinkite ir jei turite nusiskundimų prašome kreiptis telefonu: +370 618 87887 arba el. paštu info@kosmetikosparduotuve.lt
  • Į Kuršių neriją prekes vežame tik per LP Express kurjerį.

*Jei mokate banko pavedimu, pavedimas turi būti atliktas taip pat iki 13:00 val.

PRISTATYMO BŪDAI

ITELLA Smartpost atsiėmimo taškai. Pigiausias pristatymo būdas. Siuntą atsiimsite Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Apie siuntos pristatymą į pasirinktą paštomatą būsite informuoti SMS žinute.

Kaina – 2.36 EUR.

Smartpost atsiėmimo taškai

Venipak paštomatas. Siuntą atsiimsite Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Itin greitas atsiėmimas ir jokių eilių! Apie siuntos pristatymą į pasirinktą paštomatą būsite informuoti SMS žinute su PIN kodu. 

Kaina – 2.66 EUR.

Venipak paštomatų adresai

Omniva paštomatai. Norėdami gauti prekes Jums patogiu metu ir už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu Jums reikia pasirinkti artimiausią paštomatą. Apie siuntos gavimą būsite informuoti SMS žinute su PIN kodu. 

Kaina – 3.27 EUR.

Omniva paštomatų adresai

Venipak kurjeris. Siuntos bus pristatytos sekančią d.d. bet kurioje Lietuvos teritorijoje. Gavėjo informavimas apie pristatymą iš vakaro ir ryte SMS žinute. Galimybė atsiskaityti už siuntą grynais. 

Kaina – 3.75 EUR.

LP Express paštomatai. Prekes gausite Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Apie siuntos gavimą būsite informuoti SMS žinute su PIN kodu. 

Kaina – 4.72 EUR.

Daugiau informacijos apie LP Express paštomatus ir jų adresus rasite čia