TOP 5 perkamiausios Max Factor priemonės

Max Factor – puikiai visiems žinomas kosmetikos prekinis ženklas, kurio kelionė prasidėjo dar 1909-ųjų metų Holivude. Pirmosios šio gamintojo priemonės buvo skirtos kino pramonei, tačiau netrukus jos išgarsėjo ir kitoje Atlanto pusėje. Dabar Max Factor yra vienas populiariausių ir sėkmingiausių prekinių ženklų pasaulyje, prieinamas kiekvienai savo įvaizdžiu besirūpinančiai damai. Kokias šio prekinio ženklo priemones klientai pasirenka dažniausiai? Susipažinkite su TOP 5-uku!

  1. Makiažo bazė Max Factor Miracle Prep Colour Correcting & Cooling

Makiažo bazė Max Factor Miracle Prep Colour Correcting & Cooling leidžia idealiai paruošti odą tobulam makiažui. Šis gruntas yra nelipnus, todėl konsistencija yra maloni naudojimui. Sudėtyje esantys elastomerai užtikrina, kad priemonė po oda pasklistų tolygiai, nenusėdant porose, todėl galutinis rezultatas džiugins lygia veido oda. Odos spalvą koreguojantis vėsinamasis makiažo gruntas ramina odą, o žalias jo atspalvis neutralizuoja odos raudonį, todėl puikiai tiks kovojantiems su netolygia odos spalva. Produkto sudėtyje gausu vitaminų, antioksidantų ir kitų odai naudingų ingredientų.


  1. Makiažo pagrindas Max Factor Face Finity All Day Flawless 3in1

Max Factor Face Finity All Day Flawless 3in1 makiažo pagrindą sudaro net trys produktai viename: makiažo gruntas, pagrindas su UV spindulių filtru ir maskuojanti priemonė. Būtent todėl makiažą atlikti bus kur kas paprasčiau! Su šiuo pasirinkimu galėsite džiaugtis matine oda visą dieną! Sudėtyje esantis gruntas padengia odą itin tvirtu sluoksniu, saugančiu makiažą nuo prakaito, odos išskiriamų riebalų, todėl neleidžia atsirasti blizgesiui. Nepaisant to, priemonė yra lengva, neapkraunanti veido ir puikiai paslepianti visus trūkumus. Oda nepriekaištinga išliks iki 12 valandų.

  1. Lūpų blizgis Max Factor Lipfinity

Max Factor Lipfinity – tai lūpų dažai, kurie atrodys puikiai visą dieną. Kas nesvajoja apie lūpų dažus, kuriais padažytos lūpos atrodo tobulai net darbo dienai einant į pabaigą? Šis lūpdažis džiugina ne tik sodria spalva, bet ir suteikia žvilgesio. Lūpos dailios išlieka net iki 12 valandų, o dėl drėkinančių savybių jos taip pat pasižymės glotnumu. Unikali formulė užtikrina, kad pakartotinai pasitepti lūpdažiu nereikės net ir atsigėrus ar pavalgius, o nesunkiai nuvalyti priemonę galima su aliejiniu prausikliu ar kitokio tipo veido valomąja priemone.

  1. Makiažo pagrindas Max Factor Miracle Touch Skin Perfection Foundation

Makiažo pagrindas Max Factor Miracle Touch Skin Perfection Foundation – tepamas ant odos greitai suskystėja ir tampa itin lengvos konsistencijos priemone. Jis maskuoja odos netobulumus ir tolygiai pasiskirsto po visą odos paviršių. Priemonė sukurta taip, kad apimtų geriausias skysto ir kompaktinio makiažo pagrindo savybes bei užtikrintų geriausią rezultatą, todėl papildomai naudoti maskuojamųjų priemonių ar pudros Jums neprireiks.

  1. Makiažo pagrindo pieštukas Max Factor for Women Panstik Foundation

Makiažo pagrindo pieštukas Max Factor for Women Panstik Foundation leis pasiekti idealiai atrodantį rezultatą pasitelkiant minimalias pastangas. Kadangi priemonė yra kreminės konsistencijos, ji lengvai tepasi ant odos ir padengia ją tobulu sluoksniu. Makiažo pagrindo pieštukas gali būti naudojamas kasdien. Jo sudėtyje esantis bičių vaškas suminkštins ir sušvelnins Jūsų odą bei palaikys jos drėgmę. Su šia priemone puikiai paslėpsite net pigmentines dėmes bei smulkias raukšleles. Itin patogus įpakavimas leidžia nesunkiai naudotis priemone bet kur – makiažą su ja pasitaisysite akimirksniu, todėl tai puikus produktas turėti visuomet po ranka.