Jūsų el. Pašto adresas bus naudojamas el. laiškams su neapmokėtu krepšeliu siųsti.

Geltoną atspalvį neutralizuojantis šampūnas Wella Invigo Blonde Recharge Shampoo 300ml

12.50

Wella Professionals

Geltonį neutralizuojantis šampūnas Wella Invigo Blonde Recharge Shampoo su dažomaisiais pigmentais skirtas šaltiems ir šviesiems atspalviams palaikyti. Šampūnas akimirksniu atgaivina ir puoselėja natūraliai šviesius, šviesintus ir sruogelėmis dažytus plaukus. Ši plaukų priežiūros priemonė praturtinta inovatyviais dažančiais pigmentais, kurie greitai ir efektyviai pašalina nepageidaujamus geltonus ir varinius tonus.

  • Sudėtyje esantis pantenolis prasiskverbia į plaukus ir apgaubia elastinga plėvele iš vidaus ir išorės, didina lankstumą ir elastingumą, pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, atstato pažeistų plaukų struktūrą.
  • Vitaminas E tai grožio ir jaunatviškumo vitaminas, skatina sveiko plauko augimą, kadangi jis veikia kaip antioksidantas ir pamaitina ląsteles. Taip pat yra natūralus UV spindulių filtras ir neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį.
  • Šis šampūnas šviesius ir sruogelėmis dažytus plaukus padaro dar ryškesnius, suteikia jiems gyvybingumo ir žvilgesio, neleidžia plaukams lūžinėti, daro juos minkštus ir šilkinius..

Turime

Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Produkto kodas: 406466633904 Kategorijos: , ,