5 gudrybės, kad lakštinė kaukė būtų veiksmingesnė

Lakštinės veido kaukės yra puikios pagalbininkės, kai norisi pridrėkinti veido odą. Jos puikiai tinka prieš makiažą ar jaukiam vakarui atliekant grožio ritualus. Šių kaukių asortimentas įvairus, todėl lengvai su tinkamą variantą ras tiek sausos, brandžios, tiek jautrios ar riebios odos savininkės.

Visgi naudojant tokio tipo kaukes, yra keletas gudrybių kaip pagerinti jų efektyvumą. Pasinaudokite patarimais ir džiaukitės puikia priemone veido odos atgaivinimui!

  1. Pasirinkite kaukę pagal odos tipą

Kiekvienam odos tipui gali būti labai naudingi skirtingi ingredientai, todėl nepamirškite atkreipti dėmesio į sudėtines dalis. Sausai odai visuomet labai naudinga hialurono rūgštis, tačiau reikėtų vengti sausinančių kvepalų. Papilkėjusiai odai spindesio suteikti gali tokie ingredientai kaip vitaminas C, niacinamidas, o brandžiai odai puikus sprendimas bus – lakštinė kaukė su kolagenu ar retinoliu. Itin jautrios odos savininkėms reikėtų rinktis priešuždegiminių bei raminančių sudėtinių dalių, tokių kaip aloe vera, turinčias kaukes.


  1. Prieš naudojimą kaukę atšaldykite

Vėsi kaukė gali būti naudinga tiek ryte, tiek vakare. Jei lakštinės veido kaukės Jums yra neatskiriama ryto grožio rutina – puiku! Ryte naudojant atšaldytą kaukę greitai atsikratysite patinimo, o ant drėgme pripildytos odos makiažas atrodys tiesiog tobulai. Vakare atšaldyta kaukė – geriausias būdas atsigaivinti po sunkios darbo dienos.

  1. Pritaikykite kaukę veido linkiams

Dažnai lakštinės veido kaukės būna standartinio dydžio, su vienodais įkirpimais nosies, akių ir kitoms sritims. Visgi kiekvieno veido bruožai labai skirtingi, todėl kartais kaukė gali prie veido idealiai nepriglusti. Tokiu atveju prarandamas drėkinimas tam tikrose srityse. To išvengti galima gana paprastai – atsargiai su žirklėmis įkirpkite kaukę ten, kur reikia, kad ji tobulai priglustų prie Jūsų veido.

  1. Neišmeskite likusio serumo

Dažnai pakuotėje, iš kurios buvo išimta lakštinė veido kaukė, lieka nemažas kiekis serumo. Neišmeskite jo! Nusiėmus kaukę, likusį serumą galite įmasažuoti į veidą, kaklą, rankas ar kitas sritis – tai koncentruota priemonė, pripildyta įvairiais odai naudingais ingredientais, todėl neverta jo švaistyti.

  1. Pamasažuokite veidą

Pagerinti veido kaukės efektyvumą galima masažu! Taip lakštinėje kaukėje esantis serumas susigeria greičiau ir pasiekia gilesnius odos sluoksnius. Atlikti veido masažą galima dar būnant su kauke, tačiau tai nėra taip patogu – dažnai tokiu atveju pasitelkiamas veido masažuoklis. Taip pat masažą galima atlikti nusiėmus kaukę kol dar veidas drėgnas ir ant jo yra serumo.

Keli nedideli veiksmai gali pagerinti Jūsų grožio rutiną naudojant lakštines kaukes! Pasinaudokite šiomis gudrybėmis ir džiaukitės dar labiau pridrėkinta veido oda, žvalesniais rytais ar labiau atpalaiduojančiais vakarais.