Ar teisingai naudojate lakštines veido kaukes? 7 dažniausiai pasitaikančios klaidos

Lakštinių kaukių naudojimas gali pasirodyti gana nesudėtingas, tačiau kartais neišvengiama smulkių klaidų, kurios sumažina šio produkto efektyvumą. Jeigu po grožio ritualų su lakštinėmis kaukėmis nepastebite jokio poveikio – galbūt, problema visai ne kaukėje?

Naudojamos veido kaukės gali tapti mažiau veiksmingos ir dėl Jūsų įpročių, atliekamos grožio rutinos prieš ar po kaukės naudojimo. Dalinamės su Jumis dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis lakštinių kaukių naudojime – išvenkite jų ir džiaukitės veiksminga priemone veido odos grožiui!

Klaida nr. 1 – netinkamai paruošta oda

Viena iš didžiausių klaidų – dėti lakštinę veido kaukę ant nešvarios odos. Tai gali paskatinti odos bėrimus! Norint tinkamai naudoti kaukę, odą reikia švariai nuplauti naudojant prausiklį. Tuomet drėgną odą taip pat galima patepti toniku sudrėkintu vatos tamponėliu ir padengti ją veido kauke. Nepamirškite – kaukę išimti iš pakuotės ir uždėti ant veido būtina ir švariomis rankomis.

Klaida nr. 2 – instrukcijų nesilaikymas

Instrukcijų, kurios būna ant kiekvienos kaukės pakuotės, perskaitymas yra pirmas dalykas ką kiekvienas naudojantis šias priemones turėtų atlikti. Dažniausiai tokių kaukių naudojimo būdas smarkiai nesiskiria, tačiau gali skirtis jos rekomenduojamas laikymo ant veido laikas ir pan.

Klaida nr. 3 – prastai prigludusi kaukė

Kartais taupant laiką, kaukė nėra iki galo priglaudžiama prie odos, lieka susiraukšlėjusių tarpų. Tobuliausias būdas naudoti šią kaukę – ją uždedant taip lyg ji būtų antras Jūsų odos sluoksnis. Paskyrus porą papildomų minučių tinkamam kaukės priglaudimui prie veido tikrai galima džiaugtis geresniais rezultatais, o ir pati kaukė nuguls daug patogiau, neslys. Prireikus, kai kurias lakštinės kaukės vietas galima dar labiau įkirpti – taip ją galima pritaikyti prie kiekvieno individualių veido linkių.

Klaida nr. 4 – kremo naudojimas prieš kaukę

Naudojant kremą veidui prieš lakštinę kaukę užkertamas kelias kaukėje esančiam serumui pasiekti gilesnius odos sluoksnius. Kadangi kremas yra kiek sunkesnės konsistencijos, jis sukuria barjerą, dėl ko lakštinės veido kaukės naudojimas tokiu atveju neturės jokios prasmės.

Klaida nr. 5 – per ilgas kaukės laikymas ant veido

Ilgiau nereiškia, kad geriau. Jei ant lakštinės kaukės pakuotės nurodyta laikyti kaukę 15-25 minutes, reiškia ilgiau nei 25 minutėms jos palikti ant veido nereikėtų. Minutėms bėgant kaukė džiūsta, o veidas sugeria vis daugiau drėgmės, tačiau kai kaukė išdžiūsta gali prasidėti atvirkštinis variantas – kaukė ištrauks visą drėgmę iš veido odos. Taigi, nuimti kaukę nuo veido reikia kol ji dar drėgna.

Klaida nr. 6 – odos prausimas po kaukės

Lakštinės kaukės nauda tęsiasi ir po to, kai jos nusiimamos nuo veido odos, todėl įprastai po jų veido nuplauti nereikia, nebent taip rašoma ant pakuotės. Nusiprausus odą, nuplaunama didžioji dalis serumo, kuris pripildytas odai naudingais ingredientais.

Klaida nr. 7 – pamirštas kremas

Kaip ir po įprasto serumo naudojimo, panaudojus lakštinę kaukę, reikia nepamiršti drėkinamojo kremo, kuris „užrakina“ drėgmę odoje. „Neužrakinta“ drėgmė gali išgaruoti ir palikti Jūsų veido odą dar sausesnę nei ji buvo prieš tai. Taigi, norint tinkamai atlikti grožio ritualus su lakštinėmis kaukėmis, kremas tiesiog būtinas!

Išvengiant šių klaidų užsitikrinama, kad lakštinės veido kaukės naudojamos teisingai – taip galima džiaugtis kur kas geresniu jų veiksmingumu. Atsiminkite, kad didelį vaidmenį grožio rutinoje atlieka ne tik kokybiškos, bet ir pagal instrukcijas naudojamos priemonės!