Gudrybės, kurios padės džiaugtis dailesniu dieniniu makiažu

makiažo šepetėliai

Dieninis makiažas dažniausiai būna skirtas pabrėžti veido bruožus ir užmaskuoti turimos odos trūkumus. Šiuo atveju nebūna reikalingi itin drąsių spalvų akių šešėliai ar ryškūs lūpdažiai, leidžiantys išsiskirti iš minios.

Dažnai dienos metu siekiama labai natūralių rezultatų, tačiau net ir tokiu atveju norisi, kad makiažas atrodytų nepriekaištingai. Juk netolygiai užtepta pudra, į lūpų raukšleles subėgęs lūpdažis tikrai neprideda žavesio. Kaip užsitikrinti, kad dieninis makiažas atrodytų tvarkingai?

Odos priežiūra

Greičiausiai nesunku suprasti, kad gražiausiai makiažas atrodys ant sveikos odos. Nors yra labai daug priemonių, kurios padeda paslėpti spuogelius, užmaskuoti randelius ar suvienodinti veido toną, deja, iš arti trūkumai dažnu atveju vis tiek gali būti pastebimi. Taigi, gera veido odos priežiūros rutina gali prisidėti ir prie geresnių makiažo rezultatų. Dėmesio verta taisyklė – prieš makiažą skirkite laiko odos drėkinimui serumais bei kremais tam, kad makiažas nugultų idealiai.

Lūpų šveitimas

Kad lūpdažis teptųsi lengvai ir laikytųsi ilgai, labai svarbu jas tinkamai paruošti. Specialūs lūpų šveitikliai pašalina negyvos odos ląsteles, todėl lūpos bus lygesnės ir minkštesnės. Neturint lūpų šveitiklio, galima jį pasigaminti namuose iš cukraus bei alyvuogių aliejaus.

Tinkama šepetėlių priežiūra

Pirmiausia, labai svarbu, kad naudojami makiažo šepetėliai būtų geros kokybės – tai turi daug įtakos dailiam veido odos padengimui makiažo priemonėmis. Kad šepetėliai tarnautų kuo ilgiau ir toliau efektyviai atliktų savo funkciją, reikia nepamiršti juos nuolat valyti. Paliekant šepetėlius nešvarius ilgesnį laiką, didėja tikimybė, kad jie greičiau nušiurs ir savo funkcijos nebeatliks kokybiškai, dėl ko ir makiažas atrodys prasčiau.

Makiažo bazė

Norint, kad makiažas atrodytų gražiai ir išsilaikytų ilgiau, labai rekomenduojama naudoti makiažo bazę. Ji užpildo nedideles raukšleles, randelius, poras ir sukontroliuoja odos riebumą, todėl tepti pudrą ir kitas makiažo priemones būna ne tik lengviau, bet ir pats makiažas atrodo lygesnis, gaivesnis.

Pudros pasirinkimas

Daugelis visuomet atkreipia dėmesį į pasirenkamos pudros atspalvį – kuo jis labiau atitinka natūralų odos toną, tuo makiažas dailiau atrodo, tačiau tai ne vienintelis dalykas, kuris yra svarbus renkantis pudrą. Norint atrodyti dar gražiau, verta atsiminti, jog kiekviena maskuojanti priemonė maskuoja skirtingai. Vienos gali būti sunkesnės, kitos lengvesnės. Kokio maskavimo reikia, verta spręsti pagal odos būklę ir problemas, kurias siekiama uždengti. Jei reikalingas tik odos atspalvio suvienodinimas, rekomenduoja nesirinkti sunkios ir itin maskuojančios pudros, nes ji atrodys labai nenatūraliai ir sukus sunkaus makiažo efektą.

Blakstienų tušas

Kartais norisi akis išryškinti kaip įmanoma labiau, tačiau tepti kelis sluoksnius blakstienų tušo nėra tinkamas pasirinkimas. Taip akys dažnai atrodo lyg padažytos nekokybišku tušu, o dienos eigoje jis tiesiog nubyra ir gali sugadinti visą makiažą. Rekomenduojama tušo nepadauginti, o perteklių pavalyti servetėle. Norint labai išryškinti akis, geriau rinktis akių pravedimą.

Tankūs antakiai

Didelė klaida norint paryškinti ar suteikti antakiams apimties, juos nusipiešti su itin ryškiu antakių pieštuku suteikiant griežtą formą. Geriausias būdas džiaugtis dailiai atrodančiais antakiais yra naudojant antakių šešėlius, pieštuką ar kitą ryškinančią priemonę, tačiau nepiešiant naujos formos, o švelniai užpildant jau turimą. Taip pabrėšite ir įrėminsite veido bruožus, tačiau neatkreipsite viso dėmesio tik į itin ryškius ir nenatūraliai atrodančius antakius.

Šios gudrybės ir patarimai leis džiaugtis gaiviai ir nepriekaištingai atrodančiu makiažu, kuris išliks ilgai ir pabrėš turimus veido bruožus. Dieniniame makiaže labai svarbu nepersistengti ir išlaikyti natūralų įvaizdį.