Ombre – išskirtinis plaukų dažymo būdas

plaukų dažai

Ombre plaukų dažymo technika yra žinoma jau ilgą laiką, tačiau šios tendencijos populiarumas dar vis nemažėja ir greičiausiai išliks dažnai pasirenkama technika dar ilgą laiką. Toks dažymas pasižymi švelniu ir dailiu plaukų spalvos perėjimu iš vienos į kitą. Galima džiaugtis natūralios spalvos plaukų šaknimis ir šviesesniais arba tamsesniais plaukų galais. Taip šis dažymas suteikia galimybe nesirūpinti itin dažnu plaukų šaknų dažymu ir atrodyti išskirtinai.

Kaip atliekamas Ombre plaukų dažymas?

Dažniausiai Ombre technika yra pasirenkama tuomet, kai plaukus norima šviesinti. Kiek rečiau plaukai tamsinami arba pasirenkamos drąsios, ryškios spalvos. Svarbiausia yra tai, kad tarp dviejų spalvų nesimatytų itin ryškios ir kontrastingos linijos – perėjimas turi būti švelnus. Labai dažnai natūralesnį perėjimą sukurti padeda ir Ombre dažymas skirtingame aukštyje, ne vienoje lygioje linijoje.

Tamsiaplaukės labai dažnai renkasi šviesius karamelinius atspalvius arba gana tamsias, tačiau ryškesnes spalvas. Tai suteikia žaismingumo. Šviesiaplaukėms dažniau tinka itin šviesūs, blondiniški tonai arba švelnios rausvos spalvos ir pan. Svarbiausia išsirinkti tokią spalvą, kad neatsirastų per daug griežtas kontrastas.

ombre plaukai

Kokie Ombre dažymo privalumai?

Iš esmės Ombre yra labai puikus būdas keisti įvaizdį bei eksperimentuoti. Su Ombre ne tik galima nesirūpinti ataugusiomis šaknimis, bet ir pats dažymas nekelia jokių problemų, nes net ir labai nuaugus plaukams, dažymo efektas išlieka. Visgi, tais atvejais, kai dažymas neatitinka poreikių ir rezultatas netenkina, galima labai greitai nuauginti plaukus ir nukirpti iki tos vietos, kur buvo pradėtas dažymas arba uždažyti plaukus natūralios plaukų spalvos dažais. Kadangi dažniausiai šia technika dažomi plaukų galai, nereikia kirpti ar uždažyti viso plaukų ilgio.

Ombre dažymas namuose

Namuose taip pat galime džiaugtis Ombre dažymu, tačiau reikia tam skirti dėmesio ir laiko. Dažniausiai sunkiausia dalis yra susikurti dailų perėjimą, tačiau neskubant ir naudojant kokybiškus plaukų dažus, susikurti naują įvaizdį tikrai įmanoma. Jei norima šviesesnių atspalvių galuose, pradžioje tenka naudoti balinimo priemones, kurios leis nušviesinti plauką, o tuomet plaukai tonuojami norima spalva. Jeigu siekiama plaukų galus patamsinti, plaukų dažymas namuose bus kur kas greitesnis procesas. Bijantiems prasto rezultato galima pradžioje naudoti nuplaunamus dažus tam, kad dažymui nepavykus, rezultatai galėtų būti greitai ir kokybiškai pašalinami.

plaukų dažymas namuose