AirTouch – naujas ir modernus plaukų dažymo metodas

plaukų dažymas

Plaukų šviesinimas labai dažnai priverčia susidurti su keliomis plaukų problemomis, kurių visada norisi išvengti. Dažnai nuolat šviesinami plaukai ne tik išsausėja, bet ir pradeda trupėti. Kartais problemos būna kur kas menkesnės – plaukų būklė išlieka puiki, tačiau labai dažnai reikia dažyti šaknis, o tam gana sunku atrasti laiko tiek tą atliekant pas grožio specialistus, tiek namuose.

Visgi blondiniški atspalviai visuomet išlieka madingi ir daugelis atsisakyti jų net neketina, todėl atsiranda naujų sprendimų kaip mėgautis norima spalva ir išvengti visų įmanomų nepatogumų. Vienas iš novatoriškiausių sprendimų šiuo metu yra AirTouch. Kuo jis toks ypatingas?

Kuo pasižymi AirTouch plaukų dažymas?

AirTouch plaukų dažymas labai primena Balayage technika, pasižyminčia itin smulkiomis sruogelėmis, kurios atrodo gana natūraliai ir nesukuria itin didelio kontrasto tarp natūralios plaukų spalvos ir pasirinkto blondiniško atspalvio. Žinoma, AirTouch technikos suteikiami rezultatai yra kiek intensyvesni, nes atsiranda daugiau sruogelių. Ypatingas AirTouch plaukų dažymas yra tuo, kad perėjimas nuo tamsesnių šaknų iki šviesesnių plaukų galiukų yra labai švelnus ir atrodo nepriekaištingai.

Nors pasirinkus tokį plaukų dažymo metodą galima praleisti grožio salono kėdėje nemažai laiko, tačiau galima džiaugtis ne tik sveikesniais plaukais (nes šviesinami ne visi plaukai), bet ir tuo, kad atauginėjant plaukų šaknims, plaukai vis tiek atrodys dailiai dėl švelnaus spalvos perėjimo – taigi, į grožio saloną užsukti galima kur kas rečiau. Retesnis plaukų šviesinimas leidžia sutaupyti pinigų ir suteikia laiko plaukams atsigauti iki kito dažymo.

plaukų dažymas AirTouch technika

Kaip atliekama AirTouch technika?

AirTouch dažymo rezultatai tikrai stulbinami ir gali džiuginti ilgą laiką, tačiau kaip išgaunamas toks nepriekaištingas efektas? Grožio specialisto kėdėje praleisti kelias valandas tenka tikrai ne be reikalo – tam, kad iš salono būtų galima išeiti su plačia šypsena tenka į pagalbą pasitelkti plaukų džiovintuvą!

Atskyrus nedidelę plaukų sruogą ir suėmus ją rankomis, ji yra išpučiama su plaukų džiovintuvo vėsia srove. Išpūsti plaukai atstumiami link šaknų – jie nedažomi, o likusieji rankoje yra šviesinami – toks yra AirTouch principas. Nors viskas gali pasirodyti itin lengva, čia reikalingas didelis kruopštumas ir daug kantrybės. Kontroliuoti plaukų šviesumą ir tai kiek plaukų bus dažoma galima išpučiant daugiau arba mažiau plaukų iš suimtos sruogos. Kuo mažiau plaukų šviesinama, tuo plaukai atrodo natūraliau.

Taigi, AirTouch yra labai šiuolaikiškas būdas džiaugtis šviesiais plaukais ilgiau, nesilankant kas mėnesį grožio salone ir tausojant plaukus.