Kokie plaukų dažai tinkami profesionaliam naudojimui grožio salonuose?

plaukų dažai

Tikrai galima nesunkiai pastebėti, jog labai dažnai namuose dažant plaukus gauti rezultatai neprilygsta efektui, kuris išgaunamas grožio salonuose. Priežasčių kodėl taip nutinka yra begalė, nes situacijų būna visokiausių, tačiau itin svarbi šios procedūros dalis yra plaukų dažai.  

Visiems puikiai suprantama, jog salonuose naudojami dažai yra profesionalūs, dažnai saugesni, įvairių atspalvių ir parenkami pagal plaukų tipą, kliento norus. Dažnai norint išgauti spalvą, kurios trokštą klientas, reikia sumaišyti kelias spalvas. Na, o jeigu kliento plaukai dažyti sruogelėmis, šaknys nuaugusios, tuomet vienodai spalvai išgauti reikia kartais maišyti skirtingas priemones skirtingoms zonoms, kad rezultatai iš tiesų džiugintų. Specialistai dažniausiai puikiai žino kokias priemones pasirinkti geriausia, būtent todėl dažnai plaukų dažymas namuose nuvilia. Taigi, kodėl geriau rinktis profesionalius dažus ir ką renkasi grožio specialistai?  

Universalūs dažai nebūtinai tinka kiekvienam

Pirmiausia, labai svarbu suprasti, kad įprastose parduotuvėse pardavinėjamos plaukų dažų dėžutės būna labai universalios ir tinkamos bet kokiems plaukams. Tai yra labai neteisinga, kadangi vienų plaukai yra labai sausi, silpni, lūžinėjantys, kitų stiprūs ir vešlūs. Kaip tokie dažai paveiks būtent jūsų plaukus nuspėti neįmanoma ir nors universalumas reiškia, kad jie gali būti tinkami visiems, labai dažnai rezultatai netenkina, plaukai tampa dar sausesni, o kai kuriais atvejais susiduriama ir su pašaliniais efektais. Būtent todėl kokybiškuose grožio salonuose tikrai nepamatysite jau paruoštų dažų dėžučių kaip parduotuvėse. Kur kas geresnė plaukų būklė ir gražesni rezultatai po dažymo būna, kai dažai parenkami pagal plaukų tipą, kad jiems būtų kuo mažiau pakenkiama.  

Unikalumas

Parduotuvėse perkami plaukų dažai taip pat gali klaidintiPaveikslėlyje dažnai būna parodyta kokia spalva gali būti išgauta turint tam tikros spalvos plaukus, tačiau ne visuomet atspalvis visiškai atitiks paveikslėlį, nes išgaunamas galutinis rezultatas priklauso nuo daug daugiau faktorių, į kuriuos tokie plaukų dažai nėra suorientuoti. Būtent todėl grožio salonuose naudojami tokie dažai kaip Schwarzkopf Igora Royal ar Wella Koleston Perfect. Tai švelnia sudėtimi ir didelė spalvų palete pasižymintys pasirinkimai, suteikiantys galimybę grožio specialistams išnaudoti savo kūrybiškumą. Taip galima užtikrinti išsvajotus rezultatus, bet nepadaryti tiek daug žalos plaukams, kiek padaro prastos sudėties priemonės.  

Spalvų galimybės

Plaukų dažai profesionaliam naudojimui dažnai pasirenkami ne tik pagal sudėtį, kokybę, bet atkreipiant dėmesį ir į spalvų paletę. Parduotuvių lentynose galima matyti įvairiausių spalvų priemones, tačiau 5 ar 10 atspalvių tikrai nėra daug. Tendencijos keičiasi nuolat ir klientai turi vis skirtingų norų. Tam, kad pavyktų išgauti norimą atspalvį, gali tekti maišyti kelias spalvas tarpusavyje tam tikrais kiekiais. Profesionalūs plaukų dažai šią galimybę tikrai suteikia. Tokie dažai kaip Matrix COLORSync gali pasiūlyti net 40 atspalvių pasirinkimą, kuriuos maišant tarpusavyje galima jų sukurti dar daugiau. Taigi, profesionalūs plaukų dažai ne tik kur kas labiau saugo plaukų būklę, bet ir leidžia atsiskleisti individualumui.