Kokios priemonės padeda nuo plaukų slinkimo?

Plaukų slinkimas yra viena dažniausiai pasitaikančių galvos odos problemų, su kuria susiduria įvairaus amžiaus vyrai ir moterys. Kai kuriais gyvenimo tarpsniai ši problema tampa aktualesnė, tačiau tinkamai rūpinantis galvos oda bei plaukais, ji yra išsprendžiama ir vėl galima džiaugtis sveikai atrodančiais bei vešliais plaukais.

Sezoninis slinkimas yra dažniausiai pasitaikanti problema. Kad sezoninis slinkimas netaptų kančia, verta pasirūpinti galvos oda ir plaukais iš anksto. Yra nemažai profilaktinių priemonių, kurios aktyvina galvos odos kraujotaką ir stiprina plaukų šaknis. Schwarzkopf Bonacure Hair Activator Shampoo 250ml ir Schwarzkopf [3D]MEN Root Activator Shampoo 250ml tai specialios gydomosios priemonės, skirtos suaktyvinti ir skatinti plauko augimo procesą. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos stimuliuoja plauko svogūnėlio medžiagų apykaitą. Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment 10x6ml tai  inovatyvi priemonė, sukurta naudojant ScalpSync formulę, kuri padeda maitinti plaukų folikulus ir stimuliuoja galvos odą. Šis išskirtinis tonikas pradeda veikti iš karto užtepus jį ant plaukų šaknų, suteikia plaukams apimties ir užkerta kelią plaukų retėjimui. Reguliariai naudojant šias plaukų priežiūros priemones užkertamas kelias sezoniniam plaukų slinkimui.

Daug sudėtingiau kai plaukai slenka dėl įvairių sveikatos problemų ar kitų vidinių priežasčių. Tuomet yra reikalingas kompleksinis gydymas ir priemonės, kurios visapusiškai veikia galvos odą: aktyvina kraujotaką, maitina plaukų svogūnėlius, stiprina šaknis ir skatina plaukų augimą. Šampūnas L‘Oreal Professionnel Expert Serie Density yra sukurtas pagal Omega-6 ir Nutri-complex technologiją. Ypatingoji formulė maitina, puoselėja ir atgaivina plaukų šaknis, įkvepia plaukams gaivinančios jėgos, energijos ir suteikia didesnę apimtį. Šampūnas yra tik viena priemonė reikalinga kompleksiniam gydymui nuo slinkimo. Tačiau vien šampūno nepakanka. Yra nemažai tonikų, purškiklių ir ampulių, kurių sudėtyje yra visas kompleksas medžiagų stiprinančių šaknis.  L‘Oreal Professionnel Expert Serie Cleanse And Control Aminexil Advanced ampulė išsiskiria dvigubo poveikio technologija slenkantiems plaukams bei yra praturtinta Aminexil ir Omega-6 kompleksu. Aktyvus koncentratas prailgina plauko gyvavimo laikotarpį, aprūpina plauką būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis, stimuliuoja šaknų aktyvumą ir gyvumą. Angel sukūrė dvigubą priemonę kovojančią su plaukų slinkimo problema, tai Angel GinSeng Active Tonic 10mlx5 Vnt. Šis aktyvus tonikas savo sudėtyje turi  net – 97,2 % natūralių veikliųjų medžiagų, kurios pagerina galvos odos kraujo mikrocirkuliaciją, stimuliuoja audinių ląstelių augimą ir dauginimąsį, stimuliuoja plaukų augimo procesus.

Norint užkirsti kelią šiai problemai ar atsiauginti išretėjusius plaukus būtina naudoti profilaktines priemones, kurios sustiprina plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą. Kerastase siūlo itin aukštos kokybės Fusio-Dose Intensive Bodifying Care 10×12 ampules, kurios sukurtos pagal unikalią kombinuotų maistinių medžiagų technologiją. Sudėtyje esantis Pro- Calcium, darinys papildo plaukus būtinais mineralais, stiprina galvos odą, veikia plaukų folikulus, stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir energizuoja plaukų augimą, todėl plaukai stiprėja nuo pat šaknų iki galiukų. Nioxin Hair Booster 50ml tai ypač koncentruotas, dvejopai veikiantis plaukų stipriklis, skirtas galvos vietoms, kur plaukai išretėję.  Priemonė praturtinta ypatingai dideliu kiekiu veikliųjų medžiagų, todėl šis ypač gilaus poveikio stipriklis visapusiškai kovoja su plaukų slinkimu ir stiprina plaukų šaknis.

Naudojant šias priemones plaukų slinkimas sumažėja iki minimumo, o išretėjusiosiose plaukų vietose pastebimi nauji, ataugantys plaukai. Reguliariai rūpinantis galvos odos sveikata, užkirsite kelią plaukų slinkimui bei turėsite stiprius, tankius plaukus.

Komentarai uždaryti.

Gauk -10% nuolaidą

Užsiprenumeruok
naujienlaiškį

Kiekvienam užsiprenumeravusiam
el. naujienas suteikiama vienkartinė

-10% NUOLAIDA!

Ačiū, kad užsiregistravote mūsų naujienlaiškiui! Netrukus gausite el. laišką su -10% nuolaidos kodu.

Atsiprašome, pabandykite dar kartą.

Sutinku gauti KosmetikosParduotuvė.lt tinklo naujienas ir pasiūlymus el. paštu.