Priežastys, dėl kurių slenka plaukai

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=“no“]Ne paslaptis, kad sveiki ir išpuoselėti plaukai yra viena svarbiausių grožio išraiškų. Tenka investuoti nemažai laiko ir pinigų, kad pasiektume trokštamus rezultatus. Tačiau, kartais dėl įvairių priežasčių, plaukai pradeda slinkti, o tai priverčia sunerimti, tiek vyrus, tiek moteris. Taigi, kokios priežastys dažniausiai lemia, kad netenkame didžiausios savo puošmenos – plaukų?

Dažniausia priežastis, su kuria galima susidurti net kelis kartus per metus – tai sezoninis plaukų slinkimas. Rudeninis plaukų slinkimas yra visiškai natūrali ir neišvengiama plaukų augimo ciklo dalis. Net Švedijos mokslininkai ištyrė ir įrodė, kad rudenį moterys netenka daugiausiai plaukų. Rudenį organizmas patiria daugiau streso dėl besikeičiančių oro sąlygų, mitybos, tad organizmas, o ypač plaukai jautriai į tai reaguoja ir pradeda slinkti.

Kita svarbi priežastis, lemianti šią problemą, yra stresas. Streso atveju, organizmas sutelkia visas jėgas, kad padėtų greičiau atsigauti tiek emociškai, tiek fiziškai. Todėl organizme įvyksta įvairios cheminės reakcijos, o dėl to plaukai nustoja augti, kitaip sakant prasideda telogeno – ramybės stadija. Galiausiai po kurio laiko, plaukai, kurie yra telogeno stadijoje išslenka.

Žmogaus organizmas yra savita grandinė, kurioje kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Tad kiekvienas nukrypimas nuo normos iššaukia tam tikras organizmo reakcijas. Ypač dažnai įvairūs hormoniniai svyravimai lemia problemas susijusias su plaukais, o tuo pačiu ir su plaukų slinkimu. Pagimdžiusios moterys, dėl estrogeno lygio sumažėjimo ir sergantys skydliaukės ligomis dėl hormoninių svyravimų, pastebi, kad plaukai suplonėja ir pradeda daug intensyviau slinkti. Organizmo išsekimas, dietos, mažakraujystė, įvairios ligos, didelis kiekis suvartojamų vaistų taip pat susilpnina plauko svogūnėlį, organizmas nebepajėgia aprūpinti plaukų reikiamais vitaminais ir mineralais, o dėl to yra neišvengiamas plaukų silpnėjimas ir slinkimas.

Šiuo metu galima rasti nemažai priemonių, padedančių užkirsti kelią prasidėjusiam slinkimui ir atstatančių sveiką galvos odos funkciją. SERI Scalp Comfort Advanced Anti- Hair Loss Control System 12 Vnt. X 10 Ml ampulių sudėtyje suderintos visos plaukų folikulų mitybai bei sveikai galvos odai reikalingiausios medžiagos. Svarbiausia medžiaga – L-cistinas, tai amino rūgštis, padedanti pailginti plauko gyvavimo ciklą, šis elementas suteikia plauko folikului antioksidacinę apsaugą, palaiko plauko stiprumą. Pagal atliktą IN VIVO 3 mėnesių tyrimą, priemonė efektyviai sumažino plaukų slinkimą iki 88,9% atvejų. Kerastase siūlo Specifique Intense Anti-Thinning Care 10x6ml. ampules, kuriose yra visa paletė plaukų slinkimą slopinančių ir plauko folikulus aktyvinančių medžiagų, kurios padeda atkurti prarastą plaukų tankumą. Kita labai veiksminga priemonė skirta retėjančių plaukų profilaktikai namuose – Nioxin Density Protect 45ml. Nioxin Density Protect. Ši priemonė efektyviai apsaugo nuo plaukų retėjimo, sugrąžina plaukams energiją, stiprina ir tankina plonus ir silpnus plaukus bei suteikia jiems žvilgesio. Ši priemonė padeda sumažinti plaukų retėjimą vidutiniškai 54 procentais.

Plaukai yra puikus mūsų sveikatos atspindys. Kiekvienas plaukas turi atitinkamą savo gyvavimo ciklą. Normalu, jeigu per dieną išslenka iki 100 plaukų. Tačiau derėtų rimtai susirūpinti jei plaukai pradėjo slinkti stipriau nei įprastai, jie išretėjo ir suplonėjo. Svarbiausia yra išsiaiškinti tikrąsias slinkimo priežastis ir jeigu priežastys rimtos, negalima laukti – reikia tuoj pat pradėti gydymą. Tuomet  plaukai labai stipriai neišslinks, neišretės ir galėsite džiaugtis nuostabiai atrodančiais, sveikais plaukais.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Gauk -10% nuolaidą

Užsiprenumeruok
naujienlaiškį

Kiekvienam užsiprenumeravusiam
el. naujienas suteikiama vienkartinė

-10% NUOLAIDA!

Ačiū, kad užsiregistravote mūsų naujienlaiškiui! Netrukus gausite el. laišką su -10% nuolaidos kodu.

Atsiprašome, pabandykite dar kartą.

Sutinku gauti KosmetikosParduotuvė.lt tinklo naujienas ir pasiūlymus el. paštu.