Kokios priemonės padeda nuo pleiskanų?

Pleiskanos tai ypač dažna ir opi galvos odos problema, su kuria esame susidūrę kiekvienas. Tai nuo raginio odos sluoksnio atsiskiriančios ląstelių plokštelės, kurios sukelia galvos odos niežulį, diskomfortą ir greitina plaukų riebalavimąsi. Pleiskanų atsiradimą dažnai iššaukia netinkamos plaukų priežiūros priemonės, stresas, hormoniniais svyravimai. Tad norint sumažinti pleiskanojimo sukeltą diskomfortą, būtina išsiaiškinti jo atsiradimo priežastį ir pasirinkti priemones nuo pleiskanų, kurios padeda efektyviai jas gydyti.

Jeigu galvos odos pleiskanojimas nėra itin gausus, vertėtų išbandyti natūralias priemones nuo pleiskanų, kurios veikia antibakteriškai ir turi priešgrybelinių savybių. Veiksmingiausios natūralios priemonės nuo pleiskanų yra arbatmedžio eterinis aliejus, alavijo ekstraktas, linų sėmenų ir alyvuogių aliejai. Sumaišius eterinį aliejų su alavijo ekstraktu ar augaliniais aliejais, ištepkite galvos odą ir įmasažuokite. Įvyniokite į rankšluostį ir palikite priemonę veikti bent 30 minučių. Galiausiai iššukuokite plaukus, kad nuo galvos odos atsiskirtų pleiskanos ir pašalinkite jas išplaudami plaukus šampūnu.

Varginant itin gausiam pleiskanojimui, būtinas kompleksinis gydymas. Šiuo atveju vien šampūno gali neužtekti. Labai efektyvios priemonės nuo pleiskanų yra įvairūs tonikai, ampulės ir serumai.  Schwarzkopf  sukūrė unikalią liniją nuo pleiskanų – BC Scalp Therapy Dandruff Control. Šios linijos šampūnas sujungia pagrindines maistines medžiagas su antibakterinėmis, bei atkuria sveiką galvos odos paviršių. Veiklioji medžiaga cinko piritonas slopina ląstelių dauginimąsi – mitozę ir dėl to neleidžia formuotis pleiskanoms. Šampūnas plaukams nuo pleiskanų Schwarzkopf [3D]MENSION Anti-Dandruff  sukurtas vyrams, tačiau tinka ir moterims. Specialūs polimerai drėkina plaukus ir suteikia lengvumo pojūtį, cinko piritionas kovoja su pleiskanomis,  keratinas stiprina plaukus iš vidaus. Wella SP Clear Scalp Shampeeling šampūnas – pilingas yra unikali priemonė, praturtinta antigrybeliniais ir antibakteriniais komponentais – Cinko Piritionu ir Ciklopiroksu. Ši priemonė itin veiksmingai šalina net įsisenėjusias pleiskanas ir stabdo tolimesnį jų atsiradimą, ramina sudirgusią, paraudusią ir perštinčią galvos odą. Sudėtis papildyta ir augaliniais gydomųjų žolelių ekstraktais stiprina galvos odos kraujagyslių mikrocirkuliaciją, gerina apykaitos procesus plaukų svogūnėliuose.

Tonikai, ampulės ir serumai intensyviau kovoja su pleiskanomis nei šampūnai ir užtikrina ilgesnį galvos odos drėkinimą. Schwarzkopf [3D]MEN Anti-Dandruff Tonic 150ml ir Wella SP MEN Remove 125ml tonikai praturtinti antibakteriniais komponentais, efektyviai kovoja su pleiskanomis, pašalina jas nuo galvos odos, drėkina išsausėjusią galvos odą ir tuo pačiu palaiko nuolatinę galvos odos švarą.  Taip pat ramina, mažina niežėjimą ir paraudimą prie galvos odos. Kallos Med Detox Ampoule 6 X 10 ml tai ypatingos plaukų ampulės nuo pleiskanų.  Produkto formulė turtinga aktyviais ingredientais, kurie sąveikaudami tarpusavyje giliai valo galvos odą, šalina nepageidaujamas pleiskanas, stabdo pleiskanų susidarymo procesus, šalina niežėjimą. Dilgėlių ekstraktas stiprina plaukus, užkerta kelią slinkimui, kovoja su pleiskanomis ir intensyviu plaukų riebalavimusi. Kadus sukūrė ypatingą šampūną nuo pleiskanų – Kadus Professional Anti-Dandruff Shampoo. Šis šampūnas turtingas veikliuoju priešgrybeliniu komponentu klimbazoliu, turi priešuždegiminių, raminančių savybių, stiprina plaukus bei palaiko optimalų galvos odos drėgmės balansą.

Pleiskanos sukelia ne tik didelį diskomfortą, tačiau atrodo itin neestetiškai. Tad pirmiausia reikia išsiaiškinti dėl ko galvos oda pradėjo pleiskanoti ir visais įmanomais būdais vengti jų atsiradimo. O jeigu pleiskanos Jus jau vargina, išbandykite profesionalų siūlomas priemones, kurios efektyviai kovoja su šia problema ir užkerta kelią pakartotiniam jų atsiradimui.