Geriausios kaukės nuo plaukų slinkimo

Plaukai turi savo gyvavimo ciklą ir per gyvenimą būna įvairių tarpsnių, kurių metu plaukai ypač gerai auga arba pradeda intensyviau slinkti. Prasidėjęs intensyvesnis plaukų slinkimas visada mus verčia sunerimti. Tačiau ar žinome, kokiomis priemonėmis galime pristabdyti plaukų slinkimą ir sustiprinti pradedančius retėti plaukus?

Šiuo metu rinkoje yra įvairiausių priemonių nuo plaukų slinkimo- tonikai, losjonai, ampulės. Tačiau puikiausių priemonių galima pasigaminti patys, iš ingredientų, kuriuos tikrai rasime savo namuose. Naminės plaukų kaukės tai ypač saugi ir labai veiksminga priemonė kovojant su slenkančiais plaukais. Alyvuogių, kokosų, migdolų aliejuose gausu vitamino E. Jis aktyvina galvos kraujotaką, todėl šis aliejai ideali priemonė, kovai su plaukų slinkimu. Galima šiuos aliejus naudoti vienus, arba maišyti tarpusavyje. Įtrinkite į galvos odą ir plaukus, masažuokite 10 minučių. Taip pat galite palikti ir per naktį, šiltai apvynioję. Reguliariai naudojant šią kaukę po mėnesio neabejotinai pastebėsite kad plaukai sustiprėjo ir sustorėjo, o plaukų slinkimas sumažėjo.

Beveik visi esame girdėję apie svogūno magiškas galias stiprinant plaukus ir kovojant su plaukų slinkimu. Visi kas yra bandę šią kaukę patvirtins, kad svogūno kaukė iš tikrųjų yra veiksminga. Svogūnuose esančios veiksliosios medžiagos tiesiogiai maitina plaukus ir stabdo jų slinkimą. Sutarkuokite svogūną, įtrinkite į plaukų šaknis, uždenkite plaukus maistine plėvele ir šiltu rankšluosčiu. Taip geriausia išbūti bent valandą. Belieka išplauti plaukus su šampūnu du kartus. O kad neutralizuotume ne visiems malonų svogūno kvapą, plaukus galima perskalauti vandens ir maistinio acto mišiniu (santykiu 1:1).

Kitą natūralią kaukę slenkantiems plaukams pasigaminsite vos iš kelių ingredientų, kuriuos tikrai rasite savo namuose – tai  medus, kiaušinio trynys ir ricinos aliejus. 1 valgomąjį šaukštą medaus sumaišykite su 1 kiaušinio tryniu ir keliais arbatiniais šaukšteliais ricinos aliejaus. Šiuo mišiniu ištepkite plaukų šaknis, uždėkite maistinę plėvelę ir pašildytą rankšluostį. Laikykite mažiausiai dvi valandas. Ši kaukė padeda sustiprinti plaukų folikulus, veikia kaip antioksidantas ir plaukų augimo stimuliatorius, todėl reguliariai naudojant šią kaukę užkirsite kelią plaukų slinkimui ir juos sustiprinsite.

Tačiau jeigu taupote savo laiką, visada rasite profesionalių priemonių, padedančių kovoti su slenkančiais plaukais. Kerastase Masque Densite 200ml tai kaukė retėjantiems plaukams, kuri regeneruoja retėjančius plaukus nuo pat šaknų iki galiukų. Ši plaukų kaukė sudėtyje turi stemoxydine®, hialurono rūgšties ir aktyviųjų ingredientų, todėl neleidžia plaukams prarasti drėgmės, juos maitina bei stiprina. Naudojant šią kaukę, galėsite džiaugtis tankesniais bei sustiprėjusiais plaukais. Nioxin Deep Protect 500ml tai gilaus veikimo priemonė, sukurta naudojant pažangiausias technologijas, akimirksniu veikia į labiausiai pažeistas plauko zonas. Augalinių medžiagų kompleksas gerina galvos odos kraujo cirkuliaciją, taip skatindamas plaukų augimą, todėl sumažinamas plaukų slinkimas bei sustiprinama jų struktūra. MATRIX Biolage Advanced Fiberstrong Bamboo 150ml giliai drėkinanti ir atstatanti kaukė trapiems plaukams, sukurta naudojant pažangią technologiją su bambuko ekstraktais.  Iš bambuko lazdelės šerdies gaunamas ekstraktas turtingas amino rūgštimis, vitaminais ir keramidais, sustiprina plaukus nuo šaknų, pagerina galvos odos kraujo cirkuliaciją, todėl sumažėja plaukų slinkimas.

Visos natūralios priemonės nuo plaukų slinkimo yra tikrai efektyvios, tačiau reikalauja daug kantrybės ir laiko. Visi geri pokyčiai neįvyksta per vieną dieną ar savaitę. Kad pamatytume minimalus rezultatas, šias kaukes reikia naudoti nors vieną mėnesį. Tad apsišarvuokite kantrybe ir žinokite, kad rezultatais liksite nustebinti.