Plaukų stiprinimas: 5 taisyklės

Stiprūs, išpuoselėti plaukai visada buvo geros sveikatos rodiklis. Tačiau tikrai ne kiekvienas yra apdovanotas stipriais plaukais iš prigimties. Šiuolaikinis gyvenimo tempas, skubėjimas, cheminių priemonių gausa veikia mūsų plaukus, todėl net stipriausi plaukai gali tapti silpni ir sausi. Tačiau laikantis kelių paprastų taisyklių, galima sugrąžinti plaukams stiprybę!

Plaukų grožis ir stiprybė prasideda nuo sveikos galvos odos. Mūsų plaukai maistines medžiagas pasisavina per galvos odą. Todėl svarbiausia pasirūpinti, kad galvos oda būtų švari ir sveika. Norint palaikyti švarią galvos odą, neužtenka vien šampūno. Būtina kartą per savaitę nušveisti galvos odą tam skirtais šveitikliais. Šiuo metu yra labai didelis galvos odos šveitiklių pasirinkimas. Nioxin ScalpRenew 75ml pašalina aplink plaukų folikulus susikaupusias suragėjusias galvos odos ląsteles, paspartina galvos odos paviršiaus atsinaujinimą ir padeda atkurti sveiką galvos odos. Matrix Biolage Sugar Shine Polishing Hair Scrub 220 G švelniai, tačiau efektyviai nuvalo susikaupusius nešvarumus nuo plaukų paviršiaus bei galvos odos, todėl plaukai jau po pirmo šveitimo tampa žvilgantys ir puresni.

Norint turėti stiprius plaukus, ne visada užtenka naudoti tik šampūną ir kondicionierių. Šiuo metu yra itin didelė pasiūla priemonių, skirtų plaukų stiprinimui. Tačiau svarbiausia išsirinkti stiprinančias priemones, kurios tiks Jūsų galvos odai ir plaukams. Labai efektyvios priemonės yra įvairūs losjonai, ampulės, aliejai, kurie giliai veikia plaukus ir juos stiprina. Kerastase Initialiste serumas stiprina plaukus, gerina jų atsparumą, suteikia spindesio, plaukai 93% mažiau lūžinėja, tampa elastingi ir gyvybingi. O Rica siūlo Fortifying 100ml losjoną greitai ir efektyviai atgaivina, stiprina plaukus, nes jame sujungtos pagrindinės maistinės medžiagos, reikalingos stiprinti plaukus.

Kartą per savaitę plaukus būtina pamaitinti kaukėmis, kurios sugrąžina plaukams elastingumą ir stiprybę. Maitinančiose plaukų kaukėse yra didelis kiekis maistinių medžiagų. Šios veikliosios medžiagos suranda labiausiai pažeistas plauko vietas ir jas regeneruoja. Taip sugrąžindamos plaukams stiprybę. Plaukams taip pat puikiai tinka natūralios aliejinės kaukės, praturtintos eteriniais aliejais. Tokias kaukes lengvai galima pasidaryti ir namuose.

Galvos odos masažas turėtų tapti kasdieniniu mūsų grožio ritualu.  Masažas skatina plaukų augimą, nes suaktyvinama galvos odos kraujotaka, veikiami galvos odos audiniai, jie maitinami ir prisotinami deguonies. Galvos oda atsipalaiduoja, todėl geriau cirkuliuoja kraujas. Masažuojant galvos odą, labai verta naudoti natūralių ir eterinių aliejų mišinį. Masažuojant galvos oda įšyla, todėl aliejai pasisavinami daug geriau, nei tiesiog sutepus juos ant galvos odos. Reguliariai atliekant šį ritualą, pastebėsite, kad plaukai tapo ne tik gražesni, bet ir daug stipresni.

Nevisavertė mityba, stresas, sveikatos problemos atsispindi mūsų plaukuose. Todėl plaukų būklė ir stiprumas priklauso nuo žmogaus sveikatos, tad būtina plaukus stiprinti iš vidaus.  Kad plaukai būtų stiprūs, turime rūpintis, kad mums netrūktų būtinų vitaminų ir mineralų. Vitaminai A, B grupės, C ir E labai svarbūs plaukų augimo procese, stiprina plaukų šaknis, skatina augimą, aprūpina galvos odą, o kartu ir plaukų folikulus, maistinėmis medžiagomis, neleidžia jiems sausėti, sluoksniuotis, lūžinėti. Tad norint sugrąžinti plaukams stiprybę, turime rūpintis savo sveikata iš vidaus.

Nuo senovės stori ir stiprūs plaukai buvo moterų siekiamybė. Tačiau šiais laikais, labai skubėdami, pamirštame jais tinkamai pasirūpinti. Laikykitės kelių paprastų taisyklių, raskite kasdien bent po kelias minutes savo plaukams ir po visai nedaug laiko galėsite džiaugtis stipriais ir žavingai atrodančiais plaukais.