Pagrindinės taisyklės kaip užsiauginti ilgus plaukus

Ar dažnai pasvajojate apie ilgus, vešlius plaukus lyg iš reklamos? Tikriausiai apie tai svajoja kas antra moteris ar mergina. Juk ilgi plaukai visuomet asocijuojasi su gera sveikata ir moteriškumu. Tačiau ne visos esame apdovanotos tokiais plaukais. Bet laikantis kelių paprastų taisyklių, galime sustiprinti ir užsiauginti nuostabius bei ilgus plaukus.

Visų pirma reikia žinoti savo plaukų tipą ir išsirinkti tinkamas plaukų priežiūros priemones, kurios bus pritaikytos būtent Jūsų plaukams. Jeigu plaukams trūksta drėgmės – privalome juos drėkinti, o jeigu plaukai susilpnėjo, slenka, būtina juos maitinti. Visuomet rinkitės priemones, kuriose didžioji dalis sudedamųjų dalių yra natūrali ir kuriose yra plaukams reikalingų mineralų ir vitaminų. Kondicionieriai ir kaukės tai giliai plauko struktūrą veikiančios priemonės, šios priemonės suteikia plaukams reikalingų maistinių medžiagų, tad šias priemones privalome naudoti kiekvieno arba bent jau kas antro plovimo metu. Taip plaukai bus aprūpinami maistinėmis medžiagomis, jie sustiprės, plaukų galiukai bus sveikesni ir išvengsite dažno lankymosi kirpykloje.

Tačiau mūsų plaukai yra alinami kasdien. Formavimo priemonės, karšti formavimo prietaisai, saulė, vėjas neišvengiamai žaloja plaukus. Tuomet reikia giliau ir stipriau veikiančių priemonių, kurios skverbiasi į pačią plauko struktūrą, aktyvuoja plaukų folikulus ir veikia plaukus nuo pat šaknų iki galiukų. Bent kartą per savaitę paruošite plaukams „vitaminų bombą“. Tam puikiai tiks argano, ricinos, kokosų, varnalėšų aliejai. Jie turi ypatingai gerų savybių, kurios reikalingos, kad plaukai augtų sveikesni. Argano aliejus pasižymi labai didele vitamino E koncentracija, todėl skatina sveikų ir stiprių plaukų augimą, pamaitina ląsteles, efektyviai drėkina sausą galvos odą, padeda išgydyti plonus ir lūžinėjančius plaukus. Ricinų ir kokoso aliejai pagerina galvos odos kraujotaką, drėkina ir skatina plaukų augimą, o antioksidantai sustiprina plaukus, padaro juos lygesnius, jie sustiprėja, storėja ir tampa lygesni.  Varnalėšų aliejus aktyvina kraujotaką, ir teigiamai veikia plaukų augimą.

Bent kartą per dvi savaites, prieš plaudamos plaukus nušveiskite galvos odos pilingu, taip suaktyvinsite galvos odos kraujotaką. Nuvalysite visus nešvarumus ir riebalų perteklių. Per švarią galvos odą, lengviau pasisavinami vitaminai ir kitos plaukams reikalingos medžiagos. Rica Naturica Detoxifying Comfort šveitiklis praturtintas itin smulkiomis pemzos granulėmis, keramidais, antioksidantais švelniai pašalina visus formavimo priemonių likučius ir nešvarumų pėdsakus plaukuose, todėl plaukai tampa minkšti, o galvos oda ypač švari.

Kitas, bet labai svarbus kasdieninis ritualas, kuris arba skatina plaukų augimą arba juos žaloja yra plaukų šukavimas. Plaukus reikia šukuoti švelniai, nepešant, vengti drėgnų plaukų šukavimo. Pradėti šukuoti reikėtų nuo plaukų galiukų, kylant į viršų. Jeigu plaukai linkę veltis, naudokite nenuplaunamą kondicionierių, kuris atpalaiduoja plaukus. O šepetį rekomenduojama rinktis pagamintą su natūraliais šereliais.

Galvos odos masažas yra ypatingai veiksminga procedūra, kuri aktyvuoja galvos odos kraujotaką ir paskatina maistingųjų medžiagų įsisavinimą. Masažui ypatingai tiks argano ir rozmarino aliejai. Tereikia kelis lašus aliejaus užlašinti ant pirštų pagalvėlių ir lėtais masažuojamaisiais judesiais bent  10 minučių masažuoti galvos odą.

Taigi pagrindinė, tačiau svarbiausia taisyklė norint užsiauginti ilgus plaukus yra – kantrybė ir užsispyrimas. Plaukai neužauga per dieną ar per savaitę, tam reikia laiko ir pastangų. Tad puoselėkite plaukus natūraliomis priemonėmis, šukuokite juos daugiau nei įprastai, masažuokite galvos odą ir laikui bėgant rezultatas Jus tikrai nudžiugins.