Kaip atgaivinti plaukų galiukus?

Plaukų galiukų priežiūra

Suskilinėję, ištrupėję plaukų galiukai viena dažniausių priežasčių, kodėl moterys skuba pas kirpėją – stilistą. Ši problema su žirklių pagalba gali būti išsprendžiama greitai, tačiau dažniausiai norime išsaugoti plaukų ilgį ir galiukus kerpame minimaliai. O kad galėtume džiaugtis ilgai plaukais ir sveikais plaukų galiukais, turime žinoti, kaip juos atgaivinti?

Priežasčių kodėl skilinėja ir trupa plaukų galiukai yra aibė. Pirmiausiai netinkamos plaukų priežiūros priemonės, piktnaudžiavimas formavimo priemonėmis ir prietaisais, netinkama mityba, sveikatos problemos ir kita. Labai svarbu yra žinoti, koks Jūsų plaukų tipas. Jeigu plaukams reikalingos maitinančios priemonės, o naudojamos drėkinančios, plaukai nėra aprūpinami reikiamu maistingųjų medžiagų kiekiu, todėl nusilpsta. Pirmiausiai tai pastebime plaukų galiukuose. Karšti formavimo prietaisai neišvengiamai žaloja plaukus, ypač jeigu nenaudojame nuo karščio apsaugančių priemonių. Jie ištraukia iš plauko visą drėgmę, todėl galiukai tampa pažeidžiami ir pradeda plonėti. Dėl netinkamos mitybos ir sveikatos problemų, plaukų galiukai yra neaprūpinami reikalingu maistingųjų medžiagų kiekiu, tad plaukai pradeda slinkti, plonėti, o galiukai trupėti. Todėl pirmiausiai turime žinoti priežastis, kodėl blogėja plaukų būklė ir imtis visų priemonių, kad užkirstume tam kelią bei atgaivintume plaukų galiukus.

Greičiausia pagalba išsišakojusiems plaukų galiukams yra reguliarus jų kirpimas. Rekomenduojama kas 3-6 mėnesius apsilankyti pas kirpėją – stilistą, kad nukirptų negyvus, sausus galiukus, kurie nesuteikia plaukams jokio grožio. O kad lankytis reikėtų rečiau, rekomenduojama išsirinkti gerai drėkinančias ir maitinančias priemones, kurios ne tik išvalys plaukus ir galvos odą, bet ir suteiks plaukams reikalingų vitaminų ir mineralų. Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue linija rūpinasi sausais, pažeistais plaukais nuo šaknų iki pačių galiukų. Schwarzkopf Peptide Repair Rescue Shampoo naujoviškas šampūnas itin turtingas maitinančiais ingredientais. Šampūno paslaptis slypi Cell Perfector technologijos ir peptidų derinyje, kurie atkuria net trijų metų plaukų žalą,  o naujoji technologija Reversilane suteikia plaukams ypatingo švelnumo bei neleidžia galiukams lūžinėti. Plaukų galiukų eliksyras Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Reversilane greitai ir efektyviai atkuria pažeistų plaukų struktūrą iš vidaus, didelė proteolipidų koncentracija užsandarina plauko paviršių ir atkuria natūralų stiprumą ir elastingumą. Šis eliksyras paverčia plaukus paslankiais, puoselėdamas juos nuo pat šaknų iki pačių galiukų. Kita itin efektyvi plaukų galiukus apsauganti ir gaivinanti priemonė yra L’oreal Professionnel Nutrifier DD Balm – nenuplaunamas, sausumą mažinantis kremas. Jis praturtintas gliceroliu ir kokosų aliejumi. Ši plaukų puoselėjimo priemonė idealiai apsaugo plaukų galiukus nuo lūžinėjimo, padaro plaukus švelnius, žvilgančius ir paklusnius. Ji sukurta taip, kad maitintų ne tik plaukų galiukus, bet ir plaukus per visą ilgį. L’oreal Professionnel Sealing Repair Lipidium Double Serum tai plaukų galiukus apsaugantis serumas praturtintas keramidais ir lipidų kompleksu. Serumas atkuria plaukuose optimalų lipidų lygį, užtikrina greitą, intensyvią plaukų skaidulų rekonstrukciją, apsaugo nuo plaukų galiukų skilinėjimo ir užtikrina apsaugą nuo karščio.

Plaukų galiukams ypatingai vertingi yra augaliniai aliejai, tokie kaip argano, kokoso ir ricinos. Šie aliejai puikiai tiks kaip naminės kaukės plaukams, tačiau taip pat juos galima naudoti kiekvieną dieną plaukų galiukams, kaip puoselėjančią priemonę. Pagrindinis visų priemonių ir metodų tikslas yra neleisti plaukų galiukams išsausėti.

Sausi ir suskilinėję plaukų galiukai yra opi dailiosios lyties atstovių problema. Tačiau saugodamos, naudodamos tinkamas priemones, lepindamos savo plaukus, galėsime ilgiau džiaugtis sveikais plaukais ir nesišakojančiais galiukais.